Zamknij

Farby przemysłowe Bydgoszcz - dystrybutor farb przemysłowych i antykorozyjnych - profesjonalne farby alkidowe i przemysłowe do metalu i plastiku

phone+48 52 320 07 98

phone+48 515 152 463

mailbiuro@farbton.pl

pogoda banner

Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2017-11-17
USD 3,5965 +0,02%
EUR 4,2419 +0,17%
CHF 3,6266 +0,00%
GBP 4,7662 +0,55%
Wspierane przez Money.pl

Farbyprzemyslowe.eu z Bydgoszczy - dystrybutor wysokiej jakości farb i lakierów przemysłowych poszukuje doświadczonej, kompetentnej osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż specjalistycznych farb i lakierów przemysłowych
  • pozyskiwanie nowych Klientów, budowanie relacji, opieka
  • określanie potrzeb i wymagań technicznych Klienta,
  • współpraca z centralą w zakresie doboru produktów i zamawiania próbek
  • doradztwo techniczne, udział w próbach u Klienta, współpraca z Technikami
  • negocjowanie warunków, zawieranie kontraktów
  • analiza działań konkurencji, śledzenie rynku
  • raportowanie do Dyrektora Operacyjnego

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży w branży farb, lakierów przemysłowych lub pokrewnej
  • mile widziane wykształcenie wyższe (techniczne, chemiczne będzie dodatkowym atutem, nie jest to jednak warunek konieczny)
  • znajomość zagadnień antykorozji metali
  • gotowość do pracy w terenie
  • profesjonalne podejście do sprzedaży i obsługi Klienta
  • umiejętność badania potrzeb Klienta, i odpowiedniej prezentacji produktów
  • samodzielność, dynamika, dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę dla jednej z czołowych hurtowni z branży farb i lakierów przemysłowych w Polsce
  • dostęp do wysokiej jakości produktów
  • szkolenia produktowe
  • wsparcie techników
  • współpracę z profesjonalnym zespołem
  • umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy
  • auto służbowe, komputer, telefon, internet

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie swojego CV na adres mailowy: bfl@farbyprzemyslowe.eu w tytule wpisując „Rekrutacja - Przedstawiciel Handlowy".

W przesłanym CV prosimy również o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodzę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Farbyprzemyslowe.eu do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. z 2002r.nr 101, poz. 926 ze zm.).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.